TPS Boguchwały - FC Dajtki II 5:1.

TPS Boguchwały - FC Dajtki II  5:1.

Niestety przegrywamy w drugiej kolejce w Boguchwałach aż 5:1. Niestety nasza taktyka na ten mecz nie przyniosła żądanego efektu. Chcieliśmy pograć piłką ale małe i bardzo twarde boisko nie pozwoliło na taką grę. Piłka skakała jak chciała, problemy z przyjęciem piłki na takim boisku i efekt niestety widoczny. Gospodarze grali tylko "lagę" do przodu na trzech napastników którzy mieli za zadanie uderzać z każdej pozycji i przeważnie z pierwszej piłki. Taktyka gospodarzy na takim boisku okazała się oczywiście lepszą i skuteczniejszą od Naszej. Jedyna dla nas bramka padła po fajnym szybkim rozegraniu piłki ze środka na bok pomocy, zawodnik "pociągnął" z piłką pod końcową linię boiska i dośrodkowanie w pole karne do napastnika i pada Nasza jedyna bramka.

Nauczka na przyszłość że taktykę trzeba dobierać zawsze do warunków panujących na boisku, nie zawsze da się "poklepać" piłką na boisku rywala.

Tydzień temu grając na fajnym boisku w Klewkach taka gra przyniosła nam punkty, tu się nie dało.

Gramy dalej, następny mecz gramy w Kunkach. Liczymy że tam boisko będzie lepsze i będzie nam sprzyjało do naszej gry.