Przegrana na własne życzenie.

Niedzielne popołudnie nie będzie miło wspominane przez zawodników naszego zespołu, którzy odnotowali czwartą porażkę z kolei. Tym razem silniejsza okazała się drużyna Orła Janowiec Kościelny bezlitośnie wykorzystując swoje sytuacje, których de facto nie było zbyt wiele.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gości. Już po pierwszym kwadransie zasłużenie prowadzili 1:0 po bramce Mateusza Piotrowskiego z 14 minuty. Do końca połowy wynik się nie zmienił. Jednobramkowa zaliczka szybko została jednak zniwelowana za sprawa Pawła Górskiego, który w 55 minucie spotkania najwyżej wyskoczył w polu karnym i świetnie wykończył dośrodkowanie naszego skrzydłowego Michała Skwarka. Od tej pory widać było więcej zdecydowania w drużynie gospodarzy. Niestety zmarnowane sytuacje Przemysława Kozłowskiego sprawiły, ze na tablicy dalej widniał wynik 1:1. 65 minuta to niepotrzebny faul zawodnika z Dajtek przed samym polem karnym. Do piłki podszedł Dawid Szypulski i precyzyjnym strzałem nad murem dał gościom prowadzenie. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkanie na 1:3.

Przed nami tydzień ciężkiej pracy. Trzeba zakończyć tą niechlubną passę o już w najbliższym spotkaniu powalczyć o punkty. Łatwo jednak nie będzie ponieważ naszym następnym rywalem będzie zespół Błękitnych Orneta, którzy w minionej kolejce pokonali pewnie 2:0 Polonię Markusy i zajmują 3 miejsce.