Prośba o wsparcie !!!!!!!!!.

Przygoda z piłką nożną nie rozpoczyna się na światowych stadionach lecz na szkolnych i osiedlowych boiskach. Do chwili obecnej bieżące finansowanie działalności Stowarzyszenia FC Dajtki oparte było na dobrowolnych składkach naszych członków oraz sympatyków klubu. Awans naszej drużyny do rozgrywek ligi okręgowej to nie tylko duże przedsięwzięcie sportowe ale również i finansowe z uwagi na wyższe opłaty, związane między innymi z obsadą sędziowską, kosztami opieki medycznej, ubezpieczenia, zabezpieczenie meczów od strony technicznej czy też chociażby zakupu wody, napojów izotonicznych.

Przed nami kolejna runda rozgrywkowa, w której to udział chciałaby wziąć ucząca się młodzież ale z uwagi na wysokie opłaty w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej, naszego Stowarzyszenia nie stać na ich poniesienie. Zwracamy się do osób, które chciałyby wesprzeć nasze Stowarzyszenie i pomóc tym młodym ludziom w otworzeniu im bram na światowe stadiony. Prosimy o dobrowolne wpłaty na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Nasz cel to uzbieranie kwoty w wysokości 3 500 zł

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej FC Dajtki

10 1090 2718 0000 0001 2060 2651

Tytułem: Wsparcie Stowarzyszenia - darowizna

Za okazane wsparcie już dziś składam serdeczne podziękowania.

Zarząd Stowarzyszenia.